Kapalı alanlarda nefessiz kalma hissine son. BUBLE bol oksijenli temiz bir alanı size çevreci bir şekilde sunuyor. Özel yaşam alanlarınız sonunda rahat bir nefes alacak.
Hava basıncını algılayarak kullanıcı ile etkileşime girer. Kullanıcı nefesi ile ürüne hayat verir. App.Uygulama ya da dokunmatik ekran ile istenen mod seçilir. Suda hava kabarcıkları ya da hava da su kabarcıkları oluşturabilen farklı modları bulunmaktadır. Hız ayarına göre çıkardığı ritmik seslerle kullanıcıya huzurlu ve doğru nefes alma deneyimini yaşatır.

You end up feeling breathless in enclosed spaces. BUBLE offers you an environmentally clean area with plenty of oxygen. Your private living spaces will eventually take a breath.It interacts with the user by detecting the air pressure. The user gives the product life by breathing. The desired mode is selected with the App.app or the touch screen. There are different modes that can create air bubbles in the water or air bubbles in the air. According to the speed setting, the rhythmic sounds that the user gives us a peaceful and accurate breathing experience