Gözlük sağlık gerekliliklerinden dolayı kullanılabileceği gibi tarz ya da kimlik ifadesi olarak da kullanılabilen, çok farklı kullanım yerleri ve kullanım amaçları olan bir üründür. Göz kamaşmasına neden olan aşırı güneş ışığından gözün korunması. Doğa sporlarının hemen hemen her dalında gözü dış etkenlerden koruma ve rahat görüş sağlamak başlıca işlevleridir.

FLEXY esnek ve dinamik yapısı ile plaj voleybolu oyuncularına işlevselliği ve estetiği bir arada sunmayı hedeflemektedir. Şeffaf silikon malzeme ve sunulan renk seçenekleri ile değiştirilebilir sapları sayesinde ürün kullanıcıya göre kişiselleştirilebilir.

 

Eyewear is a product that has many different uses and uses that can be used due to health requirements as well as style or identity. Protecting the eye from the extreme sunlight that causes glare. In almost every branch of nature sports, protection from external factors and providing comfortable vision are the main functions. FLEXY aims to offer functionality and aesthetics to beach volleyball players with its flexible and dynamic structure. Thanks to the transparent silicone material and the available color options and replaceable handles, the product can be customized to the user.